X
تبلیغات
طبیعت

طبیعت

پاورپوینت محیط سیاسی و قانونی در بازاریابی بین‌المللی (فصل چهارم کتاب بازاریابی بین المللی تالیف میرزا حسن حسینی)

مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت محیط سیاسی و قانونی در بازاریابی بین‌المللی (فصل چهارم کتاب بازاریابی بین المللی تالیف میرزا حسن حسینی)

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 


برچسب‌ها: پاورپوینت,محیط,سیاسی,و,قانونی,در,بازاریابی,بین‌المللی,(فصل,چهارم,کتاب,بازاریابی,بین,المللی,تالیف,میرزا,حسن,حسینی),
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۰۱ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دیکشنری تخصصی مهندسی نفت (اندروید)

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۴۰ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری برای اختلال اضطراب اجتماعی (فوبی اجتماعی)

مرجع فایلهای آموزشی | پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری برای اختلال اضطراب اجتماعی (فوبی اجتماعی)

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • مرجع فایلهای آموزشی | پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری برای اختلال اضطراب اجتماعی (فوبی اجتماعی)

  توضیحات کامل :

  پکیج  (پروتکل) درمان شناختی رفتاری برای اختلال اضطراب اجتماعی (فوبی اجتماعی) در 54 صفحه فارسی در قالب فایل ورد قابل ویرایش

  آماده شده در 6 جلسه درمانی بصورت گروهی و فردی و دارای توضیحات کامل هر جلسه

  54 صفحه ورد (53 صفحه مطلب و 1 صفحه منابع)

  قابل ویرایش با فونت B lotus سایز 14 و فاصله خطوط 1.5

  دارای رفرنس معتبر و به شیوه    APA

  قابل استفاده برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و درمانگران.

  پشتیبانی تخصصی و پاسخگویی به سوالات: ( 09191809834 لطفا فقط پیامک یا تلگرام)

   

   

  فهرست مطالب: 

   

  جلسه اول- ارزیابی و آموزش روانی

  جلسه دوم – آرام سازی

  جلسه سوم – بازسازی شناختی (۱)

  جلسه چهارم – بازسازی شناختی (۲)

  جلسه پنجم- مواجهه

  جلسه ششم – مواجهه و بازسازی شناختی

   

  پیوست

  کار برگ تشخیص موقعیت های اضطراب زا و اجزاء اضطراب

  کار برگ پایش افکار اتوماتیک

  کاربرگ مقابله با افکار خود آیند

  کاربرگ بازسازی شناختی

  کاربرگ فهرست موقعیت های شایع اضطراب اجتماعی

  کار برگ افکار اتوماتیک در مورد درمان

  برگه اطلاعات تحریف های شناختی

  کاربرگ درجه بندی موقعیت ها

  کاربرگ پایش افکار اتوماتیک

  منبع:

   

  نمونه ای از جلسات:

    

  جلسه اول- ارزیابی و آموزش روانی

  اهداف:

  1. ایجاد ارتباط

  ۲. ارزیابی اضطراب اجتماعی

  ٣. آموزش روانی

  وسایل مورد نیاز:

  ۱. پرسشنامه مختصر اضطراب اجتماعی

  ۲. راهنمای مداخله مختصر در اضطراب اجتماعی

  مروری بر جلسه

  هدف از این جلسه، برقراری ارتباط درمانی با مراجع است تا اضطراب کمتری را در جلسه تجربه کند و بتواند با درمانگر مشارکت و همکاری داشته باشد. در وهله دوم، ارزیابی مختصری از اضطراب اجتماعی بیمار به عمل می آید تا براساس آن مداخلات درمانی با وضعیت وی تناسب بیشتری داشته باشد. و در نهایت، اطلاعات پایه ای در مورد این اختلال و علل و درمان آن در اختیار بیمار قرار داده می شود.

  1. معرفی موضوع جلسه و ایجاد ارتباط

  اهداف جلسه را برای بیمار توضیح داده و برای اینکه بتواند احساس راحتی بیشتری در جلسات داشته باشد یک ارتباط توام با اعتماد با وی برقراری کنید. سعی کنید جلسات را بگونه ای برنامه ریزی کنید که دسترسی بیمار به خدمات درمانی راحت بوده و از تشدید اختلال جلوگیری شود. برای این منظور در ابتدای کار جلسات را زمانی بگذارید که مرکز خیلی شلوغ نیست و یا بیمار کمتر مجبور باشد تا منتظر بماند و یا از خود بیمار سوال کنید که ترجیح می دهد زمان جلسات چه موقع باشد، اطلاعات دقیقی در مورد ساعت، زمان و کجا می تواند منتظر بماند – ترجیحا در یک مکان خلوت – ارائه دهید، قبل از شروع جلسات درمان در مورد فرایند درمان توضیح کلی ارائه دهید و در مورد نگرانی های وی سوال کنید و در نهایت، بخاطر داشته باشد تغییر درمانگر برای این افراد ممکن است استرس آور باشد. بنابراین تا جای ممکن از چنین اتفاقی پیشگیری کنید.

  ۲. ارزیابی

  این اختلال معمولا در نظام مراقبت اولیه کمتر تشخیص داده می شود و در صورتی که با افسردگی همراه باشد، معمولا این اختلال افسردگی است که به آن توجه می شود و مورد درمان قرار می گیرد و لذا اضطراب اجتماعی تشخیص داده نشده باقی می ماند. بنابراین، کارشناسان مراقبت اولیه باید نسبت به شناسایی و تشخیص دقیق این اختلال حساس باشند.

  برای ارزیابی این اختلال ابزارهای متعددی وجود دارد که یکی از کوتاهترین آن ها پرسشنامه کوتاه سه سوالی فوبی اجتماعی است. در این پرسشنامه از فرد می خواهند تا به هر سوال از ۰ تا ۴ یک نمره بدهد و سپس براساس مجموع نمرات وی، در مورد وی تصمیم گیری می شود. در زیر این سوالات آمده است:

  1. ترس از خجالت زده شدن باعث می شود از انجام یک سری کارها و یا صحبت با مردم اجتناب کنم

  ٢. من از موقعیت هایی که در آن مرکز توجه هستم، اجتناب می کنم

  ٣. بدترین ترس های من خجالت زده شدن و یا احمق جلوه کردن است

  0= اصلا، 1= یک کمی ۲= تا اندازه ای 3= خیلی زیاد ۴= شدید

  اگر نمره فرد ۶ یا بالاتر شود باید برای مورد ارزیابی جامع قرار گیرد. اگر خود شما آموزش کافی را برای ارزیابی جامع این اختلال دریافت نکرده اید باید وی را به متخصص ارجاع دهید.

  وقتی مشخص شد که بیمار دچار اختلال اضطراب اجتماعی است، برای اینکه بتوانید یک تصویر اجمالی از ماهیت اضطراب اجتماعی وی به دست آورید، حیطه های زیر را مورد ارزیابی قرار دهید:

  1. کدام موقعیت های اجتماعی بیمار را دچار اضطراب می کند و یا از آن اجتناب می کند؟

  ٢. بیمار می ترسد در این موقعیت ها چه اتفاقی بیفتد؟

  ٣. در موقعیت های اجتماعی چه علائم اضطرابی را تجربه می کند؟

  ۴. چه دیدگاه یا تصویری در مورد خود دارد؟

  ۵. در موقعیت های اجتماعی به چه چیز بیش از همه توجه دارد؟

  ۶. بعد از موقعیت اجتماعی چه افکاری دارد؟ و چطور موقعیت را تحلیل می کند؟

  ۷. آیا مواد و الکل مصرف می کند؟

  ٣. آموزش روانی

  در آموزش روان شناختی بیمار اطلاعات لازم را در مورد ماهیت بیماری و علائم آن، علل و درمان بیماری در اختیار بیمار قرار دهید. در انتها، انتظاری را که از وی به عنوان مراجع دارید، توضیح دهید.

  توصیف اضطراب اجتماعی – تجربه اضطراب در موقعیت های اجتماعی طبیعی است ولی گاهی اوقات خیلی شدید می شود و اثر منفی روی زندگی فرد می گذارد. بنابراین، داستان این نیست که آیا کسی اضطراب اجتماعی دارد یا خیر بلکه شدت و تکرار آن است که مهم است. اضطراب اجتماعی مثل شکستن دست یا پا نیست که یا شکسته است یا نه، اضطراب اجتماعی روی یک پیوستار است و افراد ممکن است در جاهای مختلف این پیوستار قرار داشته باشند. بعضی افراد در موقعیت های اجتماعی اضطراب کمی دارند و حتی از اینکه فرصتی پیش آمده تا با افراد جدید آشنا شوند و یا استعداد و توانایی خود را نشان دهند، خوشحال هستند. این افراد ممکن است قبل از ورود به موقعیت کمی اضطراب داشته باشند ولی خیلی زود اضطرابشان برطرف می شود و احساس راحتی می کنند. برخی دیگر اضطراب بیشتری را تجربه می کنند و ممکن است از شب قبل مضطرب باشند ولی بتدریج وقتی در موقعیت قرار می گیرند اضطرابشان کم می شود. ولی کسانی که شدت اضطرابشان شدید است از چند روز قبل نگران و مضطرب هستند و معمولا شدت این نگرانی و اضطراب بقدری است که یا از آن موقعیت اجتناب می کنند و یا اگر مجبور شوند در آن شرکت کنند در تمام مدتی که در آن موقعیت هستند، مضطرب هستند. بنابر این تقریبا همه افراد گاهی اضطراب اجتماعی را تجربه می کند ولی وقتی اضطراب شدید می شود و در عملکرد فرد تداخل ایجاد می کند، احتمالا با اختلال اضطراب اجتماعی روبه رو هستیم که نیاز به درمان دارد.

  افرادی که اضطراب اجتماعی دارند نظر دیگران برایشان خیلی مهم است و در عین حال فکر می کنند طوری رفتار خواهند کرد که جلو دیگران خجالتزده خواهند شد. بنابراین آن ها نگران قضاوت دیگران در مورد خود هستند و معمولا هم فکر می کنند این قضاوت منفی است برای مثال فکر می کنند به نظر کسل کننده، خنگ، احمق، بی دست و پا، بی کفایت یا عجیب و غریب به نظر خواهند رسید و یا همه متوجه اضطراب شان می شوند. معمولا این افراد فکر می کنند دیگران نسبت به ظاهر و رفتار آن ها خیلی دقت می کنند و متوجه کوچکترین علائم اضطراب یا اشتباه شان خواهند شد.

  بعضی از موقعیت ها ممکن است برای این افراد سخت تر از بقیه باشد. مثلا ممکن است با کسانی که می شناسند راحت صحبت کنند ولی با غریبه ها دچار اضطراب شوند. و یا ممکن است غذاخوردن و یا با تلفن حرف زدن جلوی دیگران برایشان سخت باشد. برخی هم ممکن است در مکان های شلوغ مثل رستوران، بازار و یا فروشگاه های بزرگ دچار مشکل شوند.

  معمولا وقتی این افراد در موقعیت های اجتماعی قرار می گیرند دچار اضطراب زیادی شوند و علائمی مانند تپش یا کوبش قلب، تنش، گیجی، بیقراری، تعریق، تغییرات تنفسی، گیجی، سرخ شدن، تنش عضلانی، تکرر ادرار و درد در قفسه سینه را تجربه می کنند. همچنین ممکن است سرخ شوند، و یا دچار لکنت شوند و یا قادر به صحبت کردن نباشند.

  برخی افراد به خاطر این اضطراب شروع به اجتناب از این موقعیت ها می کنند که باعث می شود بسیاری از فرصت های رشد و پیشرفت خود را در زمینه های مختلف شغلی یا اجتماعی از دست بدهند. برخی دیگر در این موقعیت ها شرکت می کنند ولی از روش هایی که ” رفتارهای امنیتی ” نامیده می شود مثل نگاه نکردن به دیگران، سرگرم کردن خود با روزنامه، گوشی تلفن، کوتاه حرف زدن و یا کنار افراد آشنا ماندن استفاده می کنند تا اضطراب خود را کم می کنند…………

  …………………………………………………………

  ……………………………………………………………………….


برچسب‌ها: پکیج,(پروتکل),درمان,شناختی,رفتاری,برای,اختلال,اضطراب,اجتماعی,(فوبی,اجتماعی),
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ساعت ۰۳:۵۱ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

ریست یا نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰

ریست یا نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • ریست یا نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰

  ویندوز ۱۰ در حالت پیش‌فرض دارای اپهای بسیار زیادی است. یکی از آنها اپ آب و هوا (Weather app) می‌باشد. اپ آب و هوا همانطور که از نامش پیداست، اطلاعات مربوط به آب و هوا را نمایش می‌دهد.

  اپ آب و هوا معمولا همیشه کار خودش را عالی انجام می‌دهد. اما اگر بنابر هر دلیلی با این اپ به مشکلی بر خورده‌اید می‌توانید این اپ را ریست کنید یا اینکه آن را دوباره نصب کنید تا مشکلاتش مرتفع شود.

  در ادامه با دو روش برای ریست کردن یا نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰ آشنا خواهیم شد.

  روش ۱ از ۲

  ریست کردن و نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰

  ریست کردن اپ آب و هوا برای برطرف کردن مشکلات آن راه حل بسیار خوبی است. برای مثال اگر اپ آب و هوا باز نمی‌شود یا اطلاعات را نمایش نمی‌دهد، می‌توانید ریست کردن آن را امتحان کنید.

  ۱. اپ Settings را باز کنید. وارد دسته Apps شوید و سپس در پنل سمت چپ گزینه Apps & features را انتخاب کنید.

  ۲. به پایین صفحه اسکرول کنید تا اپ Weather را مشاهده کنید. بر روی آن کلیک کنید تا لینک Advanced Options را مشاهده کنید. بر روی لینک Advanced Options کلیک کنید.

  ریست کردن و نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰ 

  ۳. در قسمت Reset، بر روی دکمه Reset کلیک کنید.

  ریست کردن و نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰ 

  بعد از ارائه ویندوز ۱۰ ورژن 1803، ریست کردن اپ‌ها باعث نصب دوباره اپ خواهد شد. پس با این کار شما اپ آب و هوا را دوباره نصب کرده‌اید. همچنین همه اطلاعاتی که قبلا در این اپ ذخیره شده بود را از دست خواهید داد.

  ریست کردن و نصب دوباره اپ آب و هوا در ویندوز ۱۰ 

  هنگامی که پیغام بازبینی را مشاهده کردید دوباره بر روی دکمه Reset کلیک کنید تا عملیات تایید شود و اپ آب و هوا دوباره نصب شود.

  روش ۲ از ۲

  پاک کردن اپ آب و هوا و نصب دوباره آن به صورت دستی

  اگر روش بالا مشکلات اپ آب و هوا را مرتفع نکرد، می‌توانید اپ آب و هوا را به صورت دستی خودتان پاک کنید و یک نسخه تازه از آن را دوباره نصب کنید. به این شکل:

  ۱. وارد قسمت  Settings app > Apps > Apps & features شوید.

  ۲. به دنبال اپ Weather بگردید. بر روی آن کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Uninstall کلیک کنید.

  پاک کردن اپ آب و هوا و نصب دوباره آن به صورت دستی

  ۳. اگر پیغام بازبینی را مشاهده کردید، دوباره بر روی دکمه Uninstall کلیک کنید تا اپ به صورت کامل پاک شود.

  پاک کردن اپ آب و هوا و نصب دوباره آن به صورت دستی

  ۴. اپ Windows Store را باز کنید. اپ MSN Weather را سرچ کنید و آن را نصب کنید.

  پاک کردن اپ آب و هوا و نصب دوباره آن به صورت دستی

  همین!

  اپ AccuWeather هم گزینه دیگر خوبی برای ویندوز ۱۰ است.


برچسب‌ها: ریست,یا,نصب,دوباره,اپ,آب,و,هوا,در,ویندوز,۱۰,
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۲:۰۴ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت- دگرگونی سازمان ها در اقتصاد دیجیتالی

کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت- دگرگونی سازمان ها در اقتصاد دیجیتالی

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 


برچسب‌ها: کتاب,فناوری,اطلاعات,در,مدیریت-,دگرگونی,سازمان,ها,در,اقتصاد,دیجیتالی,,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۳:۳۳ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دانلود بازی مسابقه ای SkidStorm 1.0.89 – اندروید

دانلود بازی مسابقه ای SkidStorm 1.0.89 – اندروید

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • دانلود بازی مسابقه ای SkidStorm 1.0.89 – اندروید

  بازی موبایل SkidStorm یک اثر رقابتی چندنفره می باشد که به صورت ریل تام اجرا می شود و یک تجربه و کاملا رایگان را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. بازی دارای گرافیک ساده و بسیار چشم نوازی است که بازیکنان را قادر می کند تا بتوانند در محیط های هنری و زیبای بازی قرار گرفته و تجربه ناب و هیجان انگیزی را تجربه کنند. بازی دارای بخش های متنوعی است که امکان کنترل آسان و جذاب اتومبیل ها را در اختیار بازیکنان قرار میدهد.

  با دانلود SkidStorm می توانید یک تجربه قهرمانانه را داشته باشید و با داشتن ماشین های بزرگ خود، تجربه ای هیچان انگیز از رقابت با نیتروها را نیز داشته باشید. ماشین های متنوع و هیجان انگیز، بخش بزرگی از بازی را تشکیل می دهند و با داشتن آهنگ های ناب، چنین تجربه ای بسیار زیباتر جلوه ساز می شود. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

  SkidStorm 1.0.89 Apk + Mod

  کاور-SkidStorm

  SkidStorm is a global multiplayer realtime racing game, free of charge and with simple graphics. You can challenge others online or play alone offline. It offers the smooth control which is really easy to get the hang of! In the game, you may drive the cars and drift though all kinds of tracks, swipe your fingers to experience the thrilling races. You may also fill up nitro tanks to speed up or overtake in the corner to become the champion.

  WHAT’S NEW
  Updates:
  ۱٫ Added the friend system, you can add friends now and in Custom Race, you can also invite your friends to compete together;
  ۲٫ Optimized the problem where room list refreshed slowly when switching the region in Custom Race;
  ۳٫ Fixed the bug where some players failed to initiate cars when entering the game;
  ۴٫ Fixed the display error of Legendary Trophies on the profile page.

  رزرو مکان تبلیغاتی

  اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.


برچسب‌ها: دانلود,بازی,مسابقه,ای,SkidStorm,1.0.89,,اندروید,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۴ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری

مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری

  پاورپوینت تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری  نام محصول : پاورپوینت تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری

  دسته : معماری
  بازدید: 1 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 1969 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 40

  توضیحات کوتاه:
  این پاورپوینت در مورد تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری در 40 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری،علم بیونیک،معماری بیونیک،bionic،بیونیک و الهام از طبیعت،وومنابع می باشد

  توضیحات کامل:

  این پاورپوینت در مورد تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری در 40 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل: تعریف علم بیونیک در انسان،طبیعت،معماری،علم بیونیک،معماری بیونیک،bionic،بیونیک و الهام از طبیعت،و…ومنابع می باشد

  قسمتی از متن:

  واژه بیونیک و نزدیکی آن به بیولوژی در ذهن ما این فکر را ایجاد می کند که این علم در ارتباط با موجودات زنده است. بیونیک علم سیستم هایی است که شالوده آنها سیستم های زنده است یا خصوصیات سیستم های زنده را دارند یا به سیستم های زنده می مانند. در حقیقت بیونیک به کنکاش در طبیعت و موجودات زنده می پردازد . تا با کشف روابط موجود بتواند آنها را در فناوری مورد استفاده قرار دهد .یا به عبارت دیگر می توان آن را هنر استفاده از دانش سیستم های زنده در حل مسائل فنی دانست.

  آشنایی با علم بیونیک(1)

  بیونیک در لغت به معنای ( زیستار شناختی) یا  به کار گیری اندام های  ساختگی  طبیعت  است. در ابتدا بیونیک به بررسی ماشین هایی که براساس سیستم های زنده طراحی و ساخته شده بودند می پرداخت ؛ به عبارتی می توان گفت بیونیک هنر به کارگیری دانش سیستم های زنده در حل مسائل فنی است. یکی از بهترین طرحهای شناخته شده از علم بیونیک اثر لئوناردو داوینچی نقاش معروف بود که ماشین پرنده را براساس ساختمان بدن خفاش طراحی کرد و استدلالش این بود که خفاش دارای بال کاملا پوشیده ای است که هوا را از خود عبور نمی دهد و بال خفاش را پوستی پرده مانند پوشانده است که آن را تقویت می کند.

  آشنایی با علم بیونیک(1)

  حدود 400 سال بعد از طرح داوینچی ، ماشین پرنده توسط کلمنت آدر با الهام از خفاش ساخته شد و در سال 1890 تا ارتفاع 15 متری پرواز کرد. در ساخت زیردریایی ها نیز از بدن دلفین الهام گرفته شده است. زیرا دلفین با نیروی عضلانی کم می تواند بسرعت در آب حرکت کند و راز این حرکت در پوست دو لایه بدنش است. لایه پوست بیرونی قابل ارتجاع و لایه پوست درونی شبیه یک رشته لوله پر شده از ماده اسفنجی است. تلاطم همیشه با افزایش فشار همراه است پس اگر الگویی از یک جریان پرتلاطم در اطراف بدن دلفین تشکیل شود، اثر کلی این تلاطم محسوس نخواهد بود. زیرا پوست قابل ارتجاع بیرونی ، فشار را به لایه اسفنجی و تراکم پذیر درونی که مانند فنر عمل می کند منتقل می نماید. به طوری که جریان پرتلاطم پیش از آن که فرصتی برای پیشروی پیدا کند از بین می رود و به همین دلیل است که در طراحی زیردریایی ، جدار آن را مانند پوست دلفین می سازند.

  آشنایی با علم بیونیک(1)

   به طوری که با یک موتور ثابت بتواند سریع حرکت کند. تقلید از طبیعت مزایای بسیاری دارد. فرض کنیم هر جاندار کنونی محصول چندین میلیون سال تکامل است. در این فاصله زمانی طبیعت هر چه را که با هدف ویژه اش سازگاری نداشته از بین برده است که از این تجربه ارزشمند می توان با مطالعه فرآیند تکامل مکانیسم های جدید فناوری را از روی موجودات زنده نسخه برداری کنیم. ساخت هواپیماهای تیزپرواز با الهام از بال پرستو و ساخت رایانه با الهام از مغز و فکر انسان نمونه های بارز دیگری از کاربرد علم بیونیکی برای ساخت فناوریهای جدید است.

  در حقیقت بیونیک به کنکاش در طبیعت و موجودات زنده می پردازد . تا با کشف روابط موجود بتواند آنها را در فناوری مورد استفاده قرار دهد .یا به عبارت دیگر می توان آن را هنر استفاده از دانش سیستم های زنده در حل مسائل فن


  تضمین خرید

برچسب‌ها: پاورپوینت,تعریف,علم,بیونیک,در,انسان،طبیعت،معماری,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۲۷ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد

پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد
  پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد دسته: حسابداری
  بازدید: 8 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 27085 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 100

  پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد مناسب اساتید و کنفرانس دانشجویان حسابداری

  قیمت فایل فقط 8,500 تومان

  خرید

  پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد

  مناسب اساتید و کنفرانس دانشجویان حسابداری

  ارائه مبحث ریسک و بازده - 12 کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی

  دانلود فصل 13 مبحث تامین مالی کوتاه مدت و میان مدت

  فایل ارائه فصل 14 -تامین مالی بلند مدت

  ارائه فصل 15 کتاب تصمیم گیری -اوراق بهادار با درامد ثابت و سهام عادی

  ارائه فصل 16 درس تصمیم گیری در مسائل مالی کتاب دکتر وکیلی فرد

  ارائه فصل 17درس تصمیم گیری- تعیین ارزش

  ارائه فصل 18درس تصمیم گیری در مسائل مالی -تصمیم گیری در مورد خرید یا اجاره داراییها

  فصل 19 ارائه درس تصمیم گیری ادغام و تحصیل -کتاب دکتر وکیلی فرد

  پاورپوینت پرتفوی - فصل 20 کتاب تصمیم گیری دکتر وکیلی فرد

  ارائه فصل 21 فرایند مدیریت ریسک تصمیم گیری در مسائل مالی

  قیمت فایل فقط 8,500 تومان

  خرید

  برچسب ها : پاورپوینت کامل کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد , پاورپوینت کامل کتاب , تصمیم گیری در مسائل مالی , دکتر وکیلی فرد


برچسب‌ها: پاورپوینت,کامل,کتاب,تصمیم,گیری,در,مسائل,مالی,دکتر,وکیلی,فرد,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۲۱ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پرسشنامه آسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت

پرسشنامه آسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • پرسشنامه آسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت

  دانلود پرسشنامه اسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد

   

  دانلود پرسشنامه پایان نامه رشته مدیریت

  پرسشنامه آسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

   

  ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  * با قیمت دانشجویی، ارزان و مناسب :)-

  نوع فایل:     WORD ، قابل ویرایش با فرمت doc
  *  بدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت دارد


  *** این فایل بصورت انحصاری برای فروشگاه فایلینا تولید شده و در هیچ جای دیگه ای بجز این فروشگاه پیدا نمی شود.


  ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  *** این پرسشنامه بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد می باشد

  ***  پرسشنامه دارای 30 سوال است :

  پرسشنامه مدیریت استعداد(متغیر ها)                                                      شماره گوینده متغیر

  مدیریت استعداد                                  سوال1الی 6        مولفه متغیر مستقل             

  حوزه جذب و استخدام استعدادها                          سوال7الی14                      

  مولفه متغیرهای وابسته                      حوزه نگهداشت استعداد ها                              سوال15الی22

  حوزه توسعه استعداد ها                               سوال23الی30

  پرسش نامه زیر در راستای پژوهشی با عنوان آسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران تهیه شده است. لذا با تخصیص زمان بطور دقیق آنرا تکمیل و به پژوهشگر ارائه دهید.

  مقیاس طیف لیکرت 

  مقیاس و طیف اندازه گیری

  در پژوهش  حاض مقیاس اندازه گیری مقیاس ترتیبی است .در این نوع مقیاس به طور نسبی شدت  وضعف اندازه صفت یا تر جیحاتش  نیز مشخص میگردد.این شدت و ضعف به صورت تقدم وتاخر بیان می شود .طیف مورد استفاده در این پژوهش نیز طیف لیکرت می باشد

  طیف لیکرت از هفت قسمت مساوی تشکیل شده و محقق متناسب  با موضوع تحقیق تعدادی گویه در اختیار پاسخگو قرار میدهد تا گرایش خود را درباره ان مشخص نماید

  کاملا موافق

  موافق

  تا حدودی موافق

  متوسط 

  تاحدودی مخالف

  مخالف

  کاملا مخالف

  شکل کلی

  7

  6

  5

  4

  3

  2

  1

  دانشکده مدیریت

  پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(A.M)

  عنوان:

  آسیب شناسی سیستم مدیریت استعداد در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

  استاد راهنما:

  استاد مشاور:

  نگارش:

  مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد


برچسب‌ها: پرسشنامه,آسیب,شناسی,سیستم,مدیریت,استعداد,در,شرکت,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۰ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش در احداث پل

دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش در احداث پل

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش در احداث پل
  دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش در احداث پلدسته: عمران
  بازدید: 71 بار
  فرمت فایل: ppt
  حجم فایل: 419 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 21

  فایل پاورپوینت با موضوع مهندسی ارزش در احداث پل در حجم 21 اسلاید قابل ویرایش

  قیمت فایل فقط 7,000 تومان

  خرید

  چکیده

  مهندسی ارزش فرآیندی است که بر بهبود کارکرد یک محصول از نظر کیفیت، زمان و گسترش دامنه کارکرد بدون افزایش هزینه ها متمرکز می شود. به دلیل بالا بودن هزینه پروژه های عمرانی، اجرای مهندسی ارزش در این پروژه ها حائز اهمیت است. در این مقاله به شرح مراحل استفاده از این فرآیند برای ایجاد صرفه جویی در هزینه های پروژه احداث پل می پردازیم. ضمن معرفی مختصر پروژه مورد نظر، روند انجام مطالعه ارزش را بر روی آن شرح می دهیم. مهندسی ارزش در این پروژه موجب %10کاهش هزینه و %30افزایش ارزش گردیده است. از دستاوردهای دیگر انجام این پروژه، پی بردن به این نکته است که مهندسی ارزش می تواند به جای بهبود کارکردها، کل سیستم را در جهت بهبود تغییر دهد.

  مقدمه

  افزایش دوره ساخت پروژه های عمرانی به علت کمبود بودجه های کشور و در نتیجه معطل ماندن هزینه های انجام شده پروژه، زیان فراوانی را بر اقتصاد کشور وارد می کند.] [1بازگشت سریعتر هزینه های سرمایه ای، به منظور کاهش زیان اقتصادی، ضروری بوده و مستلزم انجام سریعتر پروژه ها می باشد. شتابزدگی و بی توجهی برای بالا بردن سرعت اجرا موجب کمرنگ شدن مؤلفه های کیفی می شود. در نتیجه یکی از اهداف اجرایی پروژه های عمرانی(زمان به موقع،کیفیت بالا، هزینه مناسب) محقق نمی شود.

  برای اولین بار حدود 60سال پیش، فردی به نام لاری مایلز، مفهوم تجزیه و تحلیل ارزش را مطرح کرد. کشورهای زیادی در جهان با به کارگیری مبحث مهندسی ارزش توانستند صرفه جویی های چشمگیری در پروژه های عمرانی وصنعتی خود ایجاد کنند. درکشور ما از سال 1378بحث مهندسی ارزش آغاز شده است. به دنبال تلاشهای گسترده در زمینه ترویج فرهنگ مهندسی ارزش، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، اجرای برنامه مهندسی ارزش را در دوره ساخت الزامی کرده است.

  در همین راستا تصمیم گرفتیم مطالعه مهندسی ارزش را در زمینه احداث پل انجام دهیم که در این مقاله به شرح مراحل و دستاوردهای آن می پردازیم

  مهندسی ارزش


  1-1
  تعریف مهندسی ارزش


  مهندسی ارزش مجموعه ای از تکنیک ها و روش هایی است که با نگرش سیستمی، کارکردهای اصلی و فرعی یک محصول را شناسایی کرده و ارزش هر کارکرد را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. علاوه بر این، به عنوان یک ابزار مدیریتی در انتخاب بهترین) کم هزینه ترین) روش ایجاد این کارکردها در محصول مورد نظر به تصمیم گیران کمک می کند.

  قیمت فایل فقط 7,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش در احداث پل , پاورپوینت مهندسی ارزش در احداث پل , مهندسی ارزش در احداث پل , مهندسی ارزش , احداث پل


برچسب‌ها: دانلود,پاورپوینت,مهندسی,ارزش,در,احداث,پل,
+ نوشته شده در جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۱ توسط سامان سم دسته : نظر(0)